قوانین سایت

لازمه استفاده از خدمات ابرسرور قبول شرایط ذیل می باشد:

۱- استفاده از سرویس ها برای هک ، اسکن ، کرک ، دیداس و حملات خرابکارانه مجاز نیست.

۲- انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی، سوء استفاده، توهین به شخص یا اشخاص و … ممنوع می باشد.

۳- ارسال ایمیل های حجیم تبلیغاتی (Spam) ممنوع می باشد.

۴- وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح، زمان ثبت نام الزامی است و برای اطمینان از هویت افراد احراز هویت انجام میگیرد.

۵- نصب هر برنامه ای که باعث بالا بردن بیش از حد بار Cpu ، Ram یا دیگر منابع سرور شود ممنوع می باشد. در هر شرایطی اگر سایت شما بیش از حد به سرور فشار بیاورد ابتدا اخطار و سپس سرویس دهی به سایت شما بصورت کامل قطع خواهد شد.

۶- در صورت تمدید نکردن بموقع سرویس هاست،ثبت دامنه و خدمات دیگر , ابرسرور می تواند سرویس شما را غیرفعال یا حذف کند و برای فعال سازی یا بازگرداندن بک آپ (در صورت موجود بودن) هزینه ی فعال سازی دریافت می شود.

۷- رسید، شماره فیش یا شماره پیگیری با تاریخ پرداخت را تا پایان سرویس نزد خود نگهدارید.

۸- هاست های بیش از ۱۰۰۰ مگابایت ۴۸ ساعت مهلت تست دارند و در صورت عدم رضایت هزینه کاملا برگشت داده خواهد شد.

۹- ابرسرور در قبال امنیت و سلامت رمز هایی که برای ورود به بخش مدیریت یا کنترل پنل (سی پنل، دایرکت ادمین و سایت های طراحی شده و سرورهای مجازی و اختصاصی و …) سایت بصورت اتوماتیک یا دستی ساخته و برای کاربر ارسال می شود هیچ مسئولیتی ندارد. اگر احساس می کنید رمز از امنیت کافی برخوردار نیست آن را تغییر دهید.

۱۰- پشتیبان گیری از کلیه ی هاست های اشتراکی و سایت ها بصورت دوره ی ۱ماهه و هفتگی انجام می گیرد. استفاده از نسخه های پشتیبان فقط برای مشکلاتی که از سمت ما صورت می گیرد رایگان می باشد. در صورت درخواست مشتری برای بازگردانی نسخه ی پشتیبان هزینه ی بازگردانی دریافت می شود.

۱۱- مشتری نباید بیش از فضای اختصاص یافته خود مصرف نماید . مواردی که موجب اشغال شدن فضا می شود عبارتند از :

( حجم فایل های upload شده به سرور ، حجم ایمیل های رسیده، حجم بانک های اطلاعاتی برنامه )
مشتری نباید بیش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته می شوند ، عبارتند از (ارسال فایل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دریافت ایمیل )

مشتری می تواند حداکثر ۱ درصد ظرفیتCPU سرور را مصرف کند. برنامه هائی که محاسبات سنگین دارند ظرفیت زیادی از CPU را مصرف میکنند. مصرف بیش از حد ظرفیت CPU موجب کند شدن سرور و دیگر وب سایت های ثبت شده در آن می شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .

۱۲- مشتری در هر روز حداکثر می تواند ۲۰۰ ایمیل ارسال و۳۰۰ ایمیل دریافت نماید ، ارسال بیش از این مقدار در جامعه بین المللی به عنوان SPAM (هرزنامه ) شناخته شده و باعث غیر فعال گردیدن سایت مشتری می گردد و برای فعال شدن مجدد سایت ، مشتری موظف به پرداخت ۱۰هزار تومان جریمه برای بار اول و در صورت تکرار ، هربار برای فعال سازی ۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

در صورت تمایل تا ارسال ۵۰۰ ایمیل در روز از هاست یک گیگ به بالا استفاده نمایید.

۱۲- در صورتی که مشتری با حذف شاخه های اصلی هاست موجب از کار افتادن وب سایت خود شود ، با اخذ ۱۰ هزار تومان هاست بازیابی خواهد شد و باز گردانی اطلاعات به صورت اختیاری ۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

۱۳- کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای ابرسرور در کشورهای ایران و آمریکا و آلمان و فنلاند کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و آمریکا و آلمان و فنلاند می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای ابرسرور می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست):

۱- قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

۲- استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

۳- استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

۴- اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

۵- انتشار اکاذیب علیه دیگران

۶- کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

۷- سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی

8- راه اندازی هرگونه پروکسی یا وی پی ان که باعث فیلتر شدن ای پی روی اینترنت ایران یا خارج شود.


استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه:

مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی ابرسرور حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و …


شرایط استفاده از لایسنس ها :

برای استفاده از لایسنسهای ارائه شده شامل دایرکت ادمین سیپنل و … باید از ابرسرور سرویس فعال سرور مجازی یا سرور اختصاصی داشته باشید در غیر اینصورت از ارائه لایسنس به شما معذوریم.


ویروسها و سیر فعالیتهای تخریبی :

استفاده از سرویسها یا تجهیزات ابرسرور برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.


مسائل جنسی :

استفاده از سرویس های ابرسرور برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.


حریم شخصی و اطلاعات محرمانه :

به طور کلی محیط اینترنت به میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه ابرسرور تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. ابرسرور هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران ابرسرور احترام بگذارند. ابرسرور حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.


اقداماتی که ابرسرور در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد :

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. ابرسرور تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد.ابرسرور حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که ابرسرور از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها ابرسرور بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین ابرسرور در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران ، آمریکا ، آلمان و اتحادیه اروپا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. ابرسرور هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ابرسرور خواهد بود.


تغییرات در محصولات و خدمات ابرسرور :

ابرسرور مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار، تجهیزاتی که به واسطه آنها به کاربران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی کاربران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و ابرسرور هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.


برنامه های جانبی :

ابرسرور همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه های مورد نیاز جهت سرویس دهی به کاربران خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که ابرسرور مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک کاربر را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه ها بر عهده خود کاربر است.


فورس ماژور :

ابرسرور هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیر حقوقی دامنه و یا دامنه ها ، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی ، حملات و خرابکاری ها ، مشکلات فنی ایجاد شده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده به واسطه شخص کاربر ، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای قانونی، دولتی ، حکومتی و بین المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند تحریم ها ، مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت ها و دستورات و بخشنامه های دولتی را به عهده نمی گیرد و تا زمان رفع مشکل، ابرسرور هیچگونه تعهدی نخواهد داشت و در این موارد هیچگونه وجهی به کاربران تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.


روشهای پرداخت:

کلیه هزینه های مندرج در وب سایت به صورت ریال یا تومان است همچنین کلیه صورت حسابها بر مبنای تومان ایران صادر می گردد. پرداخت ها به ابرسرور به یکی از اشکال زیر صورت می گیرد:

واریز به حساب های معرفی شده در وب سایت یا در صورت حساب های صادره

کلیه پرداختها پس از تایید توسط امور مالی ابرسرور در پرتال کاربران، در اکانت کاربر ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسئول پیگیری می باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای ابرسرور ایجاد نخواهد شد.

هزینه کلیه سرویس ها صرفا به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. ابرسرور می تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بیاندازد.


تمدید : 

کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.

ابرسرور قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا پیامک به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.


تغییر در قیمت :

ابرسرور مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به دلیل نوسانات ارزی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران شامل کاربران کنونی و آینده منظور خواهد شد.


بازگشت پول :

ابرسرور تحت هیچ شرایط پول پرداخت شده برای یک محصول و یا خدمت را باز نمی گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می باشد. تنها سرویس میزبانی(هاستینگ بالای ۱۰۰۰مگ) به علاوه ( پنل پیام کوتاه نقره ای به بالا ) ابرسرور دارای۴۸ ساعت مهلت بازگشت وجه می باشد و مشتری موظف می باشد در طول این مهلت سرویس هاستینگ خود را بصورت کامل مورد بررسی و آزمایش قرار دهد و در صورت عدم رضایت از سرویس به هر دلیل طی ۴۸ ساعت از تاریخ سفارش اقدام به لغو سرویس هاستینگ خود نماید تا پس از کسر کسورات مندرج در سایت مبلغ پرداختی مشتری به وی عودت داده شود. بدیهی می باشد که پس از گذشت این مهلت به هیچ عنوان و دلیل سرویس هاستینگ قابل لغو نبوده و هیچ مبلغی به کاربر عودت داده نخواهد شد. همچنین در رابطه با انواع دیگر سرویس های ابرسرور مانند ثبت دامنه با توجه به ماهیت آنها قابل لغو و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی های سرویس مطلع گردد و پس از تکمیل سفارش هیچ گونه امکان بازگردادن وجه وجود ندارد و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود.


تبصره۱ :

در صورتی که کاربر یک و یا چند بند از قوانین این شرایط سرویس را رعایت ننماید بخش مرتبط با مهلت ۴۸ ساعته عودت وجهه موجود در بند بالا لغو گردیده و هیچ مبلغی به هیچ عنوان به کاربر عودت داده نخواهد شد.