درباره ما

انگیزه ارائه خدمات باکیفیت و ارزان میزبانی باعث شد تا ابرسرور در سال ۸۹ متولد شود ، در شروع کار بصورت شخصی از یک سرور اختصاصی کوچک کار خود را شروع کردیم. رفته رفته توانستیم رضایت و اعتماد بسیاری از شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی را بدست آوریم. با افزایش تعداد مشتریان تعداد سرورها و ظرفیت خدمات ما نیز افزایش پیدا کرد و برای حفظ و حتی بالابردن کیفیت خدمات تصمیم به خرید سخت افزار سرور و قرار دادن در دیتاسنترهای مختلف جهان (کولوکیشن) گرفتیم و هم اکنون شبکه امن و قوی را در اختیار داریم. در حال حاضر مجموعه ابرسرور مدیریت بیش از 5۰ سرور اختصاصی را بر عهده دارد و انواع خدمات هاست اشتراکی لینوکس و هاست دانلود و میزبانی اختصاصی سایت و خدمات دامنه و سرور مجازی و سرور اختصاصی و لایسنس دایرکت ادمین ماهیانه و لایف تایم و انواع کانفیگ های امنیتی و تخصصی سرورهای مجازی و اختصاصی و پرداخت ارزی را انجام میدهد.

مجموعه ابرسرور با فراهم کردن پورتال های پشتیبانی و درگاههای پراخت انلاین مختلف سعی کرده است حداکثر رفاه را برای مشتریان عزیز فراهم کند.از لحظه ثبت سفارش تا دریافت سرویس مورد نظر فقط با چند کلیک انجام میشود.
بخش هایی که ابرسرور بصورت تخصصی تر روی آن تمرکز دارد ارائه میزبانی اختصاصی برای سایت های پربازدید و ارائه خدمات کانفیگ تخصصی سرورهای اختصاصی و مجازی و همچنین ارائه سرور مجازی برای مقاصد مختلف از بهترین دیتاسنترها در کشورهای مختلف جهان است.
هدف ابرسرور در وهله نخست ارائه انواع خدمات میزبانی با کیفیت و جلب رضایت مشتری است.
شعار ابرسرور “میزبانی ارزان با کیفیت برتر” است.