هاست دانلود

هاست دانلود چیست؟

هاست دانلود سرویسی است که در آن یک سرور اختصاصی تنها برای میزبانی فایل آماده سرویس دهی میشود.
فرض کنید شما یک سایت دارید و برای سایت خود نیاز به فضایی دارید که فایل های خود را برای کاربران خود به اشتراک بگزارید تا آنها به این فایل ها دسترسی داشته باشند و آن ها را دانلود کنند ، در این مواقع نیاز به هاست دانلود دارید. در واقع شما فایل های خود را روی هاست دانلود قرار میدهید و لینک آن را روی سایت خود قرار میدهید تا کاربرانتان آن را دریافت کنند.
یا مثلا به فضایی نیاز دارید تا فایل های مهم خود را روی آن نگهداری کنید تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنید ، مثلا شرکت های هاستینگ که باید بکاپ منظم از داده های خود داشته باشند نیاز به فضایی دارند که بکاپ های خود را بصورت اتوماتیک روی آن قرار دهند.
در سرویس هاست دانلود فضا و پهنای باند و سایر منابع یک سرور اختصاصی بین چندین وب سایت به اشتراک گذاشته میشود و هر سایت بخشی از منابع سرور را استفاده میکند.
در این نوع میزبانی یک سرور اختصاصی فقط برای میزبانی فایل پیکربندی می‌شود و هاست دانلود امکان میزبانی سایت و یا ارسال ایمیل را ندارد و همچنین دیتابیس هم ندارد که روی آن مدیریت محتوا نصب کنید.
هاست دانلود ارزان ابرسرور روی سرور اختصاصی پرقدرت همراه با کنترل پنل محبوب دایرکت ادمین راه اندازی شده است.
ابرسرور روی سرورهای هاست دانلود خود از وب سرور nginx استفاده میکند به گونه ای که بالاترین کارایی ممکن را برای سرویس دهی به کاربران داشته باشد.
با توجه به اینکه فضا در هاست های اشتراکی و ابری گران تمام میشود استفاده از هاست های اشتراکی و ابری به عنوان میزبانی فایل مقرون به صرفه نیست و در نتیجه استفاده از هاست دانلود بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
سرویس هاست دانلود ابرسرور روی سروری قدرتمند در کشور آلمان قرار دارد و هاست دانلود ارزان ابرسرور برای میزبانی فایل همه سایت ها مناسب میباشد.
در یک کلام اگر برای میزبانی فایل های سایت خود نیاز به فضایی با کیفیت و سرعت بالا و هزینه پایین دارید میتوانید از هاست دانلود ابرسرور استفاده کنید.

ویژگی های هاست دانلود ارزان ابرسرور :

  • استفاده از کنترل پنل قدرتمند دایرکت ادمین
  • استفاده از هاردهای پرسرعت
  • استفاده از وب سرور nginx برای پاسخدهی بالا
  • مونیتورینگ ۲۴ ساعته سرورها
  • بهینه سازی و راندمان بالای سرورها
  • میزبانی در دیتاسنتر هتزنر کشور آلمان
  • استفاده از سخت افزار های بروز و قدرتمند
  • نصب و تحویل آنی

برای مشاهده پلان های هاست دانلود ارزان اینجا کلیک کنید.