• میزبانی وب

  خدمات میزبانی ابرسرور شامل انواع هاست و دامنه و سرور مجازی مدیریت شده و سرور اختصاصی میباشد. سرویسهای میزبانی ابرسرور بر روی امن ترین و پرسرعت ترین سرورها با پهنای باند بالا در بهترین دیتاسنترهای دنیا قرار گرفته است. سرورهای میزبانی ابرسرور دارای شبکه پرسرعت بوده که به قدرتمندترین و بروزترین سخت افزارهای سرور مجهز است و از آخرین نسخه نرم افزارهای هاستینگ بهره مند میباشند.

 • مدیریت سرور

  یکی از خدمات ابرسرور مشاوره و مدیریت در امور مربوط به خدمات کانفیگ سرور مجازی و سرور اختصاصی است. مشکلاتی از قبیل حملات و یافتن اختلالات در شبکه سرورها و همچنین مانیتور و مدیریت سرور نیاز به تبحر و تجربه فراوانی دارد. برای هر کاری راهی وجود دارد و کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه راهکارهای لازم در رابطه با مسائل مطرح شده از سمت شما هستند. مشکلات خود را با ما در میان بگزارید تا شما را سریعتر به نتیجه برسانیم.

 • خدمات ارائه لایسنس نرم افزاری

  امروزه استفاده از اینترنت برای کسب و کار آنلاین به امری معقول تبدیل شده است لذا امنیت اطلاعات بسیار مورد بحث قرار گرفته است ، برای استفاده بسیاری از این برنامه های امن نیاز به اخذ مجوز (لایسنس) از سمت شرکت توسعه دهنده آن دارد که معمولا بصورت ماهیانه و سالیانه و یا حتی مادام العمر بفروش میرسد. ابرسرور اقدام به فروش انواع لایسنس های Directadmin و Cpenel و whmcs و … میکند.

 • پنل پیامک

  امروزه تبلیغات و اطلاع رسانی در امور مراحل هر کاری به امری واجب تبدیل شده است و بهترین و ارزانترین راه برای این منظور استفاده از پنل های تحت وب پیامک هست. ابرسرو با توجه به گسترش سرویس های تحت وب و سایت های متنوع اقدام به ارائه سرویس پیامکی با امکانات متنوع کرده است. سرویس های پیامکی تحت وب ابرسرور دارای امکانات فراوانی است که مدیریت در ارسال و دریافت را آسان کرده است.